10 דרכים למצוא צלם לחתונה במחיר זול

כלות רבות יגידו לך שתמונות החתונה שלהן אף פעם לא ממש עונות על הציפיות שלהן כשהן עושות את הבחירה שלהן. מי שבחר צלם חתונות כדי לצלם את תמונות החתונה שלהם יגיד לכם גם שלא תמיד קל לבחור את הצלם שלו, וזה הגיוני מכיוון שיש הרבה חבילות שירות דומות. הטיפים הבאים ניתנים על ידי צלמי חתונות מקצועיים שחקרו רבות על הצעות באזור קולומבוס, אוהיו כדי לראות אילו חתונות מוצעות, ואשר צילמו מאות חתונות.

בערים כמו סן פרנסיסקו וניו יורק

תמונות חתונה יכולות לעלות עד 4000 דולר. דעו כי יש כמה שאלות חשובות לשאול, טווח מחירים כללי ואמצעי חיסכון בעלויות המפורטים להלן בכדי להביא לכם את צלם חתונות החלומות שלכם מבלי לשבור את הבנק. הודיעו מראש מה צלם מקצועי של חתונות שעשה מחקר רב על מה שמוצע באזור קולומבוס, אוהיו מצפה מהעסק שלכם, איך הם מרגישים שהוא דואג לאיכות תמונות החתונה שלכם, הבינו את ההבדל בין שירות ופרטים המוצעים וכיצד הם מרוויחים את העסק שלך כאשר הם עובדים באופן אישי.

המחירים לצלמי חתונות משתנים בהתאם לגורמים רבים

כולל מיקום (צלמים בערים הגדולות נוטים לעלות יותר מאשר באזורים אחרים), סוג חבילת השירות שאתה מחפש והניסיון והמומחיות שבחרת. צלמים. באופן כללי, המחירים לצלמי חתונות בארה"ב נעים בין 1,150 $ ל -3,000 $, כאשר העלות הממוצעת של צלמי חתונות היא כ -2,000 $. כשאתם חוקרים צלמי חתונות, בררו תמיד אודות חבילות המחירים שלהם מכיוון שהם משתנים מצלם לצלם ויכולים להשפיע על מחירי תמונות החתונה.

ככל שאתה רוצה שהצלם שלך יכסה יותר את האירוע שלך

כך תצטרך לשלם יותר. העלות הממוצעת עבור צלם חתונות היא 10-15 דולר לזוג, עם תקציב כולל של 2,800 דולר לזוג האמריקאי הממוצע. אם בני זוג לא בטוחים במאת האחוזים שהם זקוקים לצלם שני, יתכן שיהיה צורך לבקש כזה, מה שיעלה את עלות צלם החתונות במהלך החתונה ויוסיף לעלויות שלאחר החתונה.

הזוג הממוצע בארצות הברית משלם 10-15% מסך התקציב שלהם עבור צלם חתונות

אתה יכול לצפות שצלם החתונות שלך יעלה לך בין 2,500 $ ל 10,000 $, תלוי בחוויה של הצלם שלך ומה הם כוללים בחבילת החתונה שלך. חשוב לשאול את צלם החתונות הפוטנציאלי אילו תוספות הוא גובה עבור אלבום החתונה והאם הוא מצרף את עלויות החבילה שלו למחיר.

רק בגלל שהעלות מבוססת על ניסיון וביקוש

מספר גבוה יותר לא בהכרח אומר תמונות טובות יותר. צלמים ווידאו הם מוכרים נפרדים מחברות שונות, והזוג מציע את שניהם. עבור צלם וידיאו לחתונה שהוא פחות מצלם אחד (10 שעות כיסוי וחמש דקות של נקודות עיקריות), תוכלו לשלם בין 1,000 ל -5,000 דולר, ובמקרים מסוימים אפילו יותר.

התחבר עם מישהו שחולק סגנון צילום דומה במחיר סביר. אם אתה לא יכול לאזר אומץ לגבות תשלום עבור התמונות שלך, לא תתפרנס מצלם מקצועי. אתה רוצה להסתכל בגלריית החתונות שלך כדי לראות אם הצלם שלך יכול להשיג עריכות באיכות גבוהה.

חוויית העבודה עם אותו זוג מהווה יתרון עבור רוב הצלמים

יש זוגות שחשים אי נוחות ביום חתונתם אם המשפחה לא אוהבת את אישיותו של הצלם. על ידי צילום תמונות אירוסין במחיר זה, יותר זוגות ינצלו את הסיכוי לעבוד יחד ביום החתונה בפועל.

לרשת צלמי החתונות ולצלמי הווידאו שלנו יכולות ייחודיות משלה

ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה היא החשובה ביותר. אינך זקוק לצילומי חתונה כדי לעשות את כל האמור לעיל מבלי שתצטרך לנהל את הכל במיקרו. יש דרך ביניים בין הערך הטוב ביותר שתוכלו לדמיין עבור תמונות החתונה שלכם לבין איכות האלבום החשובה ביותר.

כמי שהתבקש לצלם חתונות רבות של חברים ובני משפחה

יש לי כמה הצעות. מובן מאליו שזוגות ימצאו ביכולתנו לספק לצלמי חתונות יצרניים ומקצועיים בלחיצה אחת שהם יכולים ליצור חתונה שהיא לא פחות משלמות מוחלטת. זה נראה מקום הגיוני להתחיל בהשוואת מחירים, אבל אין דרך רעה למצוא את צלם חתונות החלומות שלך, אז אשתף 5 שאלות שכל זוג מאורס צריך לשאול. אנו ממליצים להתחיל בחיפוש אחר הצלם שלך לפחות 11 חודשים לפני היום הגדול שלך. להלן 5 שאלות נהדרות למצוא את צלם חתונות החלומות שלכם ולהפוך את ההשקעה לכדאית. אני מניח שכבר קבעתם תאריכים ומקומות, ולכן לא אציע טיפים ברורים מחוץ לשבת או מחוץ לעונה.

למעשה

סביר יותר שתמשוך את לקוחות חתונת החלומות שלך על ידי יצירת פוסטים אסטרטגיים בבלוג. זוג במצב תכנון חתונות יחקור את המקום שלהם, שמלת כלה, עיצוב פרחים וצלם. הם לא רק רוצים לרשום את המידע, אלא רוצים לראות דוגמאות ויזואליות לתמונות היפות שלך שיעניקו להם השראה בעת תכנון החתונה שלהם.
למידע מורחב אודות מגנטים פולארויד ו10 דרים למצוא צלם לחתונה במחיר זול כדאי לגשת לאתר magnet4ever.co.il

רוב הזוגות קובעים תקציב קבוע או גמיש לחתונה שלהם

וזו החלטה נבונה, אך הם ממשיכים להוציא יותר מדי ולצאת משליטה. יש זוגות שמוצאים צלם שהם מעריצים, אך הוא משולם מחוץ לתקציבם. אם זה התרחיש הנוכחי עבורך ותרצה להיות מסוגל להעסיק את הצלם הזה ומוכן לארגן מחדש את התקציב שלך כדי להשיג אותו, המשך לקרוא!

תוכן עניינים

פוסטים קשורים

מהו dba ולמה הוא חשוב לעסק שלך?

בעולם העסקים והטכנולוגיה, מנהל מסד נתונים (DBA) ממלא תפקיד מרכזי בניהול והבטחת תפעול חלק של מערכות ניהול הנתונים של החברה. פוסט זה בבלוג יעמיק בהבנה

קרא עוד »
דילוג לתוכן