מה זה VPN?

VPN קיצור של רשת פרטית וירטואלית. הם רשת פרטית שנוצרת דרך האינטרנט ומשתמשת בהצפנה כדי לשמור על אבטחת כל המידע. חברות VPN משמשות בדרך כלל כדי לאפשר לעובדיהן לגשת לקבצי העבודה שלהם מהבית או תוך כדי תנועה. הם יכולים לשמש גם אנשים שנוסעים לעתים קרובות, כמו אנשי עסקים ועיתונאים, שרוצים לשמור על הנתונים שלהם מפני האקרים וממשלות אחרות.

נושא הסעיף: מהו VPN: מהו VPN?

מילות מפתח של מדור:

מבוא:

VPN קיצור של רשת פרטית וירטואלית. הם רשת פרטית שנוצרת דרך האינטרנט ומשתמשת בהצפנה כדי לשמור על אבטחת כל המידע. חברות VPN משמשות בדרך כלל כדי לאפשר לעובדיהן לגשת לקבצי העבודה שלהם מהבית או תוך כדי תנועה. ניתן להשתמש בהם גם על ידי

מה שאתה צריך לדעת לפני רכישת ספק שירותי VPN

VPNs הם סוג של רשת פרטית וירטואלית המשמשת לחיבור מאובטח לרשת מרוחקת. ניתן להשתמש בהם לכל מיני מטרות, מהגנה על זהותך ומיקומך בעת הגלישה באינטרנט ועד הימנעות מצנזורה, מעקבים וסוגים אחרים של הגבלות תוכן.

ישנם שני סוגים עיקריים של VPNs, בתשלום וחינמי. VPNs בחינם הם בדרך כלל איטיים יותר מכיוון שיש להם רוחב פס ושרתים מוגבלים. VPNs בתשלום מציעים מהירויות טובות יותר, יותר שרתים ותכונות נוספות כמו מתגי הרג או מנהור מפוצל.

VPN היא רשת פרטית וירטואלית שנועדה לאפשר למשתמשים לשלוח ולקבל נתונים ברשתות משותפות או ציבוריות כאילו מכשירי המחשוב שלהם מחוברים ישירות לרשת הפרטית.

עבור רבים, רשתות פרטיות וירטואליות הן הכרח. זה לא רק על פרטיות ואבטחה; זה גם על היכולת לגשת לתוכן כמו Netflix, Hulu או BBC iPlayer מכל מקום בעולם.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים משתמשים ב-VPN. חלקם רוצים להגן על הפרטיות שלהם על ידי הצפנת הנתונים והרגלי הגלישה שלהם מספקי אינטרנט וסוכנויות ממשלתיות שעשויות לפקח עליהם מסיבות שונות. אחרים רוצים להישאר מאובטחים ברשתות Wi-Fi ציבוריות על ידי שימוש בהצפנה בעת גישה לאינטרנט במכשירים הניידים שלהם. ואחרים עדיין עשויים לרצות ספק VPN שלא שומר יומנים

השימושים השונים עבור VPNs

VPN או רשת פרטית וירטואלית הוא שירות שיוצר חיבור פרטי לאינטרנט. זה עושה זאת על ידי הצפנת הנתונים שלך ושליחתם דרך שרת מתווך.

VPNs משמשים בדרך כלל לשתי מטרות עיקריות: להגביר את הפרטיות על ידי הסתרת המיקום שלך, ולעקוף צנזורה על ידי התחברות לשרתים מחוץ למדינה שבה אתה נמצא.

כמה שימושים אחרים עבור VPNs כוללים:

VPN היא רשת פרטית המשתמשת בתשתית תקשורת ציבורית, כגון האינטרנט, כדי לספק למשרדים מרוחקים או למשתמשים בודדים גישה מאובטחת לאינטראנט של הארגון שלהם.

ישנן דרכים רבות בהן ניתן להשתמש ב-VPNs. אלו כוללים:

-כדי להבטיח אבטחה ברשתות Wi-Fi ציבוריות

-לעקוף את הצנזורה

-כדי לעקוף מגבלות מיקום

-לפרטיות נוספת בזמן הגלישה באינטרנט

-להעברות נתונים מאובטחות יותר

שירותי ה-VPN החינמיים הטובים ביותר של 2018 [מדריך אולטימטיבי]

VPN היא רשת פרטית וירטואלית. זה מאפשר לך לגלוש באינטרנט באופן אנונימי, להגן על פעילות הגלישה שלך מעיניים סקרניות ב-Wi-Fi ציבורי ולגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי.

יש הרבה VPNs שם בחוץ שהם חינמיים והם עובדים מספיק טוב עבור המשתמש הממוצע. אבל אם אתה רוצה אבטחה טובה יותר, יותר תכונות ומהירויות מהירות יותר, אתה תצטרך לשלם על זה.

מדריך זה יראה לך את שירותי ה-VPN החינמיים הטובים ביותר של 2018.

VPN, או רשת פרטית וירטואלית, הוא חיבור רשת מאובטח המאפשר לך לגשת לאינטרנט באופן אנונימי ומאובטח.

משתמשים ב-VPN על מנת להגן על הפרטיות והאבטחה שלך בזמן שאתה גולש ברשתות WiFi ציבוריות או משתמש ברשתות לא מאובטחות אחרות.

ישנם שירותי VPN רבים בחוץ, אך לא כולם מספקים את אותה רמת אבטחה ואנונימיות.

מאמר זה יציג בפניכם חמישה משירותי ה-VPN החינמיים הטובים ביותר הזמינים כיום בשוק.