עברה לכם בראש המחשבה לבצע ניתוח שאיבת שומן? עוד לפני שתבצעו את הניתוח, יהיה עליכם להכיר את כל הפרטים השונים אודותיו. הרי לא תרצו להכניס את עצמכם אל תוך פרוצדורה רפואית שאינכם בקיאים בה. ידע הוא כוח, בטח כאשר מדובר על הליך מסוים שאמור להביא איתו תוצאות חד משמעיות. אז מה אתם צריכים לדעת על הניתוח הספציפי הזה? ריכזנו עבורכם את כל המידע שאמור לעניין אתכם. מידע שיאפשר לכם להיכנס אל תוך ההליך הזה במודעות מלאה לכל מה שיכול לקרות. אין דבר שאמור להפחיד אתכם יותר מאשר חוסר הוודאות. 

למי מתאים ניתוח שאיבת שומן?

כל מטופל אמור להיבחן לגופו, ובהתאם למצבו הרפואי נבחנת הכשירות לביצוע הניתוח. רוב האנשים יכולים לעבור את הניתוח, אך עדיין לא מדובר על קונצנזוס. חשוב שכל מטופל יגיע לבדיקה מקדימה אצל רופא על מנת לבחון את התאמתו לביצוע הניתוח. רק אחרי שתקבלו את האישור המיוחל, תוכלו לקבל את החותמת הנדרשת. אך כמובן שבמקרה הזה התוצאה תהיה תוצאה שלא תוכלו להתעלם ממנה. תוכלי להתייעץ עם בני משפחה או חברים על מנת להבין בדיוק מהם הקריטריונים הנדרשים לביצוע הניתוח. 

מהי העלות של ניתוח שכזה?

העלות היא פרמטר שיעסיק כל אחד וכל אחת מכם. הרי ניתוח שאיבת שומן הוא לא ניתוח זול, בטח אם תרצו לעשות אותו באופן פרטי. נדגיש כי העלות משתנה בין הקליניקות השונות, כאשר לכל רופא מנתח יש את העלות שלו. אנו מציעים לכם לבצע השוואת מחירים פשוטה בין הקליניקות. לאחר השוואת מחירים תדעו בדיוק היכן תקבלו את המחיר האידיאלי. העלות יכולה להתחיל מ-10,000 ₪ ויכולה להגיע עד 50,000 ₪. לעיתים שווה לך לשלם יותר על מנת לדעת כי את תקבלי את כל הסיבות להיות מרוצה.

כמה ימי החלמה נדרשים לאחר הניתוח?

קצב ההחלמה הוא אינדיבידואלי בין המטופלים השונים. לכל מטופל יש את קצב ההחלמה שלו, ולכן אי אפשר להגיד באופן גורף תוך כמה זמן תוכלו לחזור לשגרה. רוב המטופלים מצליחים לחזור לשגרה לאחר שבוע או שבועיים מיום הניתוח. אך חזרה מלאה לביצוע פעולות בצורה אידיאלית תתבצע לאחר חודשיים פחות או יותר. הסבלנות היא הכרחית על מנת שתוכלו להחלים מהניתוח בצורה טובה. תזכרו כי במקרה הזה התוצאה מקדשת את האמצעים. בסוף את תמצאי את עצמך במצב שבו את מרוצה ממה שאת רואה במראה.