מתחילים להרגיש לאחרונה כאבים חריגים מאזור הירך? יכולות להיות לכך כל מיני בעיות. אך הכי חשוב מבחינתכם יהיה לפנות אל הרופא המטפל על מנת לקבל פתרונות שונים. לא תרצו למצוא את עצמכם בסיטואציה שבה אתם משאירים את הכאבים ללא מענה. בחלק לא קטן מהמקרים תצטרכו לעבור ניתוח החלפת ירך. כיום קיימות כל מיני סוגים שונים של ניתוחים, פרופ' רונן דבי ניתח עד כה מאות רבות של מטופלים. במאמר הבא נספר לכם על ניתוח החלפת ירך בגישה קדמית שהפכה להיות לאפשרות המועדפת.

ניתוח מתקדם עם תוצאות מוכחות

עד כה שמעתם לא מעט הבטחות, שלא באמת הביאו את התוצאות הרצויות? אנו יכולים להבין את תחושת התסכול שלכם. כל עוד הכאבים לא ייעלמו, אתם תרגישו כי אתם דורכים במקום. ניתוח החלפת ירך בגישה קדמית הוא ניתוח שהוכיח את עצמו כניתוח יעיל. לא מעט מטופלים שסבלו מכאבים הצליחו להעלים אותם על ידי ביצוע הניתוח. אין סיבה שתבחרו בשיטות טיפול אחרות שלא הוכיחו את עצמן כשיטות יעילות.

ניתוח עם תקופת החלמה מינימאלית

אי אפשר לבצע ניתוח מכל סוג שהוא מבלי שתהיה תקופת החלמה מסוימת. אך עדיין תקופת ההחלמה תהיה שווה כאשר מסתכלים על הכאבים היומיומיים. השאיפה היא שתגיעו למצב שבו הכאבים יחלפו כלא היו, ואתם מבחינתכם תוכלו לפתוח דף חדש. ניתוח החלפת ירך בגישה קדמית, כך מספר פרופ' רונן דבי,  מביא להחלמה מהירה. תוך מספר ימים תוכלו לחזור לשגרה. המשמעות היא שלאחר ביצוע הניתוח לא יהיה אי נוחות משמעותי. תמצאו את עצמכם מבצעים את כל הפעולות שכבר שכחתם איך לבצע אותן. כל מיני פעולות שונות שלפני הניתוח בכלל לא הייתם מסוגלים לבצע.

ניתוח החלפת ירך בגישה קדמית – יעלים את הכאב

פרופ' רונן דבי מספר כי כל מטופל שמגיע אליו עושה את זה עם לא מעט חשש. הרי לא מדובר על ניתוח פשוט, כזה שמביא איתו סיכונים מועטים. אך כל עוד הוא מתבצע על ידי הרופאים הנכונים, אין סיבה להיות בדאגה מסוימת. ישנה אפשרות להעלים את הכאב לתמיד. פתאום לא תמצאו את עצמכם מתעוררים בבוקר עם תחושה של כאב לא מוסברת. יש לכם את האפשרות ללכת לישון ללא כאבים ולהתעורר בבוקר עם אנרגיות מיוחדות. אין סיבה שלא תאפשרו לכם להמשיך לבצע את כל הפעולות שעד כה הן מצטיירות כפעולות בלתי אפשריות.