ניתוח קטרקט הוא אחד מניתוחי העיניים הפופולאריים ביותר בעיקר בקרב האוכלוסייה המבוגרת. לא מעט אנשים שסובלים מירידה באיכות הראייה נדרשים לעבור את הניתוח הספציפי הזה. ניתוח קטרקט אמור לשפר את הראייה ועל הדרך לפתור בעיות שונות שמונעות מכם לראות בצורה טובה. עם זאת על מנת שתוכלו להיות רגועים יהיה עליכם לפנות למנתח מוסמך ומנוסה. לא כל איש מקצוע שיציע לכם ניתוח קטרקט יהיה איש מקצוע שכדאי לפנות אליו. אצל מי כדאי לעשות ניתוחי עיניים בכלל וניתוח קטרקט בפרט?

מנתח עם ניסיון עשיר

באופן עקרוני ניתוח קטרקט הוא ניתוח פשוט בדומה מאוד כמו ניתוח הסרת משקפיים. עם זאת הניסיון של המנתח הוא קריטי מאוד כאשר מתעסקים באזור כל כך רגיש. מספיקה טעות קטנה של המנתח כדי שתמצאו את עצמכם מתמודדים עם מציאות שונה. לפיכך אנו מציעים לכם לחפש מנתח שיציג בפניכם ניסיון עשיר וקבלות מוכחות. כך תדעו למעלה מכל ספק כי אתם עושים את הבחירה הנכונה. בחירה שתאפשר לכם להיות רגועים גם כאשר אתם נכנסים לניתוח שעשוי להיות מעט מפחיד. 

המלצות של מטופלים אחרים

מחפשים מנתח לניתוח קטרקט או ניתוח הסרת משקפיים? מוטב כי יהיו לו המלצות רבות של מטופלים אחרים שהוא טיפל בהם. אלה יכולים להיות מטופלים שעברו טיפול דומה לטיפול שלכם, ולכן תוכלו לשמוע מהם רבות. אם הם מספרים דברים טובים על מנתח כזה או אחר, למה שלא תפנו אליו בעצמכם? סוף כל סוף תהיה לכם אפשרות לדעת כי אתם עושים צעד נכון. כל זאת קורה עוד לפני שאתם נכנסים בכלל לחדר הניתוח עצמו. הרי מה שטוב לאחרים, אין סיבה שלא יהיה טוב לעצמכם, בטח אם הם עשו ניתוח זהה לניתוח שלכם.

עלויות כספיות כשיקול כללי

העלות הכספית של הניתוח לא אמורה להיות זאת שתקבע היכן תעברו אותו. הרי על הבריאות שלכם אינכם יכולים לקחת סיכונים, גם אם העלות תהיה גבוהה. שווה לכם לשלם אלפי שקלים יותר בשביל להיות בטוחים שאתם בידיים הכי טובות. עם זאת מנתחים לניתוח קטרקט בוחרים בין היתר על פי הצעת המחיר שהם מספקים. ישנם רופאים מומחים שעובדים עם ביטוחים שונים, כאלה שיחסכו לכם הוצאות גבוהות. בהזדמנות הזאת חשוב להדגיש כי המחיר לא אמור להיות הפרמטר שיסנוור אתכם. תנו לו את הכבוד הראוי אך עם זאת תאפשרו לו להיות כמו כל הפרמטרים האחרים.