רוב הנשים אינן מבינות לעומק את המשמעות של תהליך הביוץ. הביוץ הוא תהליך שבו הביצית יוצאת מהשחלה דרך החצוצרות. כדי שאישה תוכל להיכנס להיריון, הביצית אמורה לפגוש בתא זרע שהגיע אל החצוצרה. תא זרע מגיע לחצוצרה על ידי קיום יחסי מין, כפי שאת בוודאי מתארת לעצמך. הסיכוי להיכנס להיריון תלוי במשתנים רבים, בין היתר גם בתדירות תהליך הביוץ ככל שיצאו לחצוצרה יותר ביציות בשלות, כך הסיכויים להיקלט גבוהים יותר. זוהי הסיבה שבגללה לא מעט נשים רוצות לדעת כיצד הן יכולות להגביר את תהליך הביוץ. במאמר הבא נסביר לכך כיצד תוכלי להגביר את תהליך ביוץ בצורה הבטוחה והאפקטיבית ביותר.

תשמרי על משקל גוף תקין

אנו לא עוסקים במראה החיצוני שלך או ברגשות הקשורים למשקל הגוף. כל עוד את במשקל תקין, לא אמורה להיות בעיה מסוימת שתימנע ממך להיכנס להריון בקלות. אך מחקרים מראים כי משקל עודף פוגע בין היתר גם בסיכויי הפוריות שלך. המשקל העודף ימנע את תקינות הביוץ, ויביא לכך שאיכות הביציות תהיה ירודה. במקרה כזה הסיכויים שלך להיקלט נמוכים באופן טבעי, יותר ממה שאת מדמיינת לעצמך. לכן תהליך ביוץ טוב יתרחש כאשר משקל הגוף יהיה תקין, הוא לא חייב להיות משקל בדיוק על פי הנורמה. 

תשמרי על התזונה בריאה

תזונה בריאה לא רק תסייע לך לשמור על משקל תקין, היא תביא איתה יתרונות נוספים. תזונה נכונה עם אבות המזון תגרום לכך שהגוף שלך יתפקד כמו שצריך במקרים שונים. הוא יביא אותך למצב שבו התהליכים השונים בגופך יתבצעו בדיוק כפי שהם אמורים להתבצע. תהליך ביוץ יהיה אפקטיבי ככל שאת תשמרי על תזונה בריאה ורציפה. אנו מדברים על תזונה שכוללת בתוכה ויטמינים וחלבונים בדיוק כפי שכל אחת צריכה לאכול. את גם תראי שאת מצליחה להנות מהאוכל הבריא שאת אוכלת במשך כל שעות היממה. 

תנסי להוריד את מפלס הלחץ

את מרגישה שכל פעם את נכנסתם לפאניקה או ללחץ? קחי בחשבון כי התחושות שלך משפיעות בין היתר על תהליך הביוץ. תהליך ביוץ אפקטיבי יהיה תהליך שמתרחש כאשר הגוף שלך שליו ורגוע. כך את תוכלי להיות בטוחה שאת לא מעמידה את עצמך במצב בעייתי. לכן תשתדלי תמיד לראות את חצי הכוס המלאה בכל דבר שאת עושה. כך תהיה לך אפשרות גם לשדרג את איכות החיים, וגם להיכנס להריון ללא כל מאמץ.